2016 © Brio Enerji ve Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.

Katalog

Broşür

Video

SERVİSTEKİ ENERJİNİZ

Brio Enerji San. Tic. A.Ş. kurulduğu günden bu yana “Servisteki Enerjiniz” sloganıyla servis ekipmanları, el aletleri, sarf malzemeler ve özel aletler alanında Avrupa kalitesini Türkiye’ye taşıyor. Şirket, Avrupa’da branşında uzman firmalara, kendi markası ile kalite standartlarına uygun üretim yaptırıyor.

Lojistik süreçlerini profesyonel bir yaklaşımla yöneten Brio, %98’i stoklarında hazır olan ürünlerini, güvenilir kargo partnerleri vasıtasıyla 24 ila 48 saat arasında müşterilerine ulaştırıyor.

Satış ve satış sonrası uzman kadrosu ile kısa zamanda sektörün güçlü markaları arasına girmeyi başaran şirket, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak alternatif çözümler sunmayı ve daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

Bu kapsamda önümüzdeki dönemde hizmet ve ürün çeşitliliğine yatırım yapmaya devam edecek olan Brio, tek kişi ile çalışan en küçük atölyelere de, yüzlerce kişinin çalıştığı uluslararası büyük şirketlere de hitap eden bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek.

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içerisinde karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin etmek. Bu noktada, kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize iyi bir şekilde sunmak, fiyatlarda kalite ile doğru orantılı en uygununu sunmak, zamanınızın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmet sunmak...

En iyi fiyatlarla, yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak sizlere sunmak. Bu noktada, sizin zamanınıza ve haklarınıza saygı duymak, istek ve taleplerinizi en ön plana alarak en mükemmel hizmeti sunmak, değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek. insanlığa, çevremize ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek.