BRIO ENERJİSİ

"OTOMOTİV VE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE TÜM TÜRKİYE’Yİ SARACAK"

BRIO Otomotiv Sektöründe olduğu gibi  İnşaat Sektöründe de Dünya devleri ile partnerlik yapma yolunda da emin adımlarla büyümeye devam ediyor. BRIO, Türkiye genelinde Yetkili ve Özel Servislere yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra İNŞAAT sektöründe yapı kimyasalları, kesici, aşındırıcı , bağlantı elemanları, iş güvenliği çeşitleri ile 2000 + ürün ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla fark yaratmayı sürdürüyor. 2020 yılına kadar Türkiye genelinde sektöründeki en iyi firma olmayı ve dünya markaları arasına girmeyi hedeflediklerini kaydeden BRIO “İlk etapta ürün yelpazemizi tek marka altında toplayarak, tüm Türkiye’ye BRIO enerjisini yaymak için çalışmalara başlanmıştır.

 

BRIO olarak sizlere Otomotiv Sektöründe olduğu gibi İnşaat Sektöründe de Bayilikler vererek birlikte büyümeyi teklif ediyoruz. BRIO müşterilerin ihtiyaçlarını, 2000+ çeşitten oluşan geniş ürün yelpazemiz içerisinden karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin ediyoruz. Kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri, avantajlı fiyatlarla müşterilerimize sunmaya, ayrıca zamanın değerinin bilinci içerisinde hızlı ve eksiksiz bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Amacımız en iyi fiyatlar ve yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerimize sunmak... Bu noktada, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymayı, istek ve taleplerini gözeterek en mükemmel hizmeti sunmayı, değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmeyi öncelikli hedeflerimiz olarak belirledik.

 

VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, geniş ürün yelpazemiz içerisinde karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin etmek. Bu noktada, kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri müşterilerimize iyi bir şekilde sunmak, fiyatlarda kalite ile doğru orantılı en uygununu sunmak, zamanınızın değerinin bilinci içerisinde en hızlı ve mükemmel hizmet sunmak...

En iyi fiyatlarla, yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak sizlere sunmak. Bu noktada, sizin zamanınıza ve haklarınıza saygı duymak, istek ve taleplerinizi en ön plana alarak en mükemmel hizmeti sunmak, değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek. insanlığa, çevremize ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmek.